EGEROBOT, Başarının Gelişimin İlerlemenin Yeni Yolu

EGEROBOT; bilişim teknolojileri ve bağlı sistemleri, endüstriyel ürünler, yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetleri alanında hizmet sunmak amacıyla 2014 yılında kurulmuş ve özellikle İSGÇ süreçlerinin dijitalleşmesi anlamında ürettiği İSG-SİS® yazılımı ile bugün Türkiye’nin bilişim teknolojileri arenasında önde gelen firmaları arasında yer almaktadır

Üretimini yüzde yüz yerli sermaye ile gerçekleştiren ve bir Türk markası olan EGEROBOT; Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, ürettiği yazılımda, kontrol, yazılım yüklemeleri, test aşamaları, bakım ve garanti kontrollerinin hayata geçirildiği profesyonel ekibi ile çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile yoluna devam eden EGEROBOT, kalitesinden ödün vermeden üretimini gerçekleştirdiği ürünleri, aynı zamanda müşteri ihtiyacına paralel olarak geliştirdiği özel yazılımlar ile birleştirerek, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Dijital arenada takip ettiği güncel veriler ile sürekli AR-GE çalışmalarını da sürdüren EGEROBOT, öncü ve başarılı kimliğinin yanı sıra kendisine hedef pazar seçtiği ulusal & uluslararası tüm iş yerleri ve ortak sağlık güvenlik birimlerinde İSGÇ süreçlerinin dijitalleşmesi anlamında kullanılan İSG-SİS® yazılımı ile sektöründe lider kuruluş olma yönündeki hedefine ulaşmak için çalışmalarına hızla devam ediyor.


MİSYONUMUZ

Uzmanlaştığımız tüm konularda, sürekli yenilenen ve gelişen teknolojimizle işletmelerde, çalışanlar, çevre ve bu ekosisteme dahil herkes için benzeri görülmemiş bir değer ve fırsat yaratarak sağlıklı ve güvenli çalışma ortamlarının oluşmasını sağlamak, işletmeleri bu yolda geleceğe taşımak.

VİZYONUMUZ

İş yerlerinin, işverenlerin, çalışanların ve çalışma ortamının iş sağlığı ve iş güvenliği çevre açısından tüm faaliyetlerin sürdürülebilir bir şekilde uygulanabilmesine olanak sağlayan teknolojiler geliştiren, vazgeçilmez bir şirket olmaktır.

NEDEN EGEROBOT?

Kurumsallık, bilgi güvenliği, kişisel verilerin korunması, kaliteli hizmet anlayışı, güncel teknolojik alt yapı, sürdürülebilirlik ve geliştirilebilirlik, müşteri memnuniyeti vazgeçilmez politikalarımızdır.

Biz Kimiz?

Bilgisayar Yüksek Mühendisleri, Makina Mühendisleri, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları, İş Yeri Hekimleri, Hukuk Danışmanı, Eğitim ve İletişim Uzmanları ile Yönetim Sistemleri Uzmanlarından oluşan profesyonel, benzersiz bir ekibiz.

Ne Yapıyoruz?

İş yerinizde öncelikle "İş Sağlığı ve Güvenliği Çevre" alanında tüm süreç ve aksiyonları profesyonel şekilde yönetmenize imkan tanıyan son teknoloji kurumsal bir yazılım çözümü geliştiriyor ve yüksek kaliteli kesintisiz hizmet olarak sunuyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Standartlar ve mevzuatlar ile yaşıyoruz, son teknolojiyi kullanıyoruz, saha uygulamalarına önem veriyoruz, kurumsal ve disiplinli çalışıyoruz, müşteri memnuniyetinde rakip tanımıyoruz.

EGEROBOT Tarihçemiz

1994'ten bugüne gelen tecrübe

2014

ŞİRKET KURULUŞUMUZ - EGEROBOT

İş yerlerindeki iş sağlığı ve güvenliği çevre yönetimi için inşa edeceğimiz İSGSİS için endüstri 4.0 ve IoT uygulamaları ile uyumlu olmasını istedik, şirketimizi kurduk.

AR-GE LABORATUVARIMIZ

İş sağlığı ve güvenliğinin birebir içinde olmamız gerekiyordu. Bilgi, tecrübe ve mühendislik zekamızı saha uygulamaları ile bizzat yaşamamız gerekiyordu. T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirildik. İSG-KATİP sistemine kayıtlı resmi bakanlık yetkili firması olduk.

2015

İSG-SİS® HİZMET BAŞLANGICI

Türkiye çapında İSG-SİS® ile ortak sağlık güvenlik birimleri ve tüm işletmelere profesyonel anlamda hizmet vermeye başladık, kadromuzu yeniledik.

2018

BAKANLIK YETKİLİ ENTEGRATÖRÜ OLDUK

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü yetkili entegre, akredite resmi firması olduk. İBYS Bakanlık sistemlerine entegre olduk. Bakanlığa veri gönderimlerine başladık.

Bit DİREKTÖRLÜĞÜMÜZÜ İNGİLTERE'YE TAŞIDIK

Global anlamda işletmelere yakın olmak ve en güncel teknolojiyi ilk kullanan olmak için LONDRA ofisimizi açtık.

2019

TEKNOLOJİ PROJELERİMİZE HIZ VERDİK

Türkiye’nin en güçlü teknopark sahasında, Teknopark İstanbul A.Ş. bünyesinde iş sağlığı ve güvenliği çevre alanında endüstri 4.0 uyumlu projeler geliştirmeye başladık.

2021

BEĞENİ TAKDİR VE BAŞARI

Sistemi kullananların beğenisi ve memnuniyeti günden güne arttı, daha çok çalışmaya başladık, iş sağlığı ve güvenliği çevre konusunda Türkiye'de duayen isimlerden övgüler aldık.